Adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A nyomtatási megoldások egyik piacvezető szolgáltatójaként igyekszünk minél jobban és pontosan kiszolgálni ügyfeleinket, hogy precíz és modern szerződési és számlaadminisztrációval könnyítsük meg irodatechnikai gépparkjuk üzemeltetését.

Központi adminisztrációs csapatunkba keresünk új kollégát

Adminisztrátor

pozícióba

Az elvégzendő feladatok:

  • Vevői megrendelések ellenőrzése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kereskedelmi és szerződéses számlák, jóváírások készítése
  • Adatgyűjtés, adatrögzítés a nyomatok elszámolásához
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel (szerződésekkel, számlákkal, kapcsolatos ügyintézés)
  • Kapcsolattartás a társaság társosztályaival (üzletkötők, ügyfélszolgálat, controlling, logisztika és a logisztikai szolgáltatóval, szerviz)
  • Adminisztrációs táblák naprakészen tartása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szeretsz kommunikálni és szívesen teremtesz kapcsolatokat
  • Fontos számodra a csapatmunka, jó csapatjátékosnak tartod magad
  • Pozitív beállítottságú, nyitott, érdeklődő személyiség vagy
  • Felhasználói szinten kezeled az MS office alkalmazásokat (Excel, Word)
  • Vannak alapvető pénzügyi ismereteid
  • Alapos, precíz, pontos munkavégzés jellemző Rád

Előnyök:

  • Adminisztráció vagy ügyfél kapcsolattartás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában (Navision, SAP ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális társaság támogató hátterét
  • Kihívást jelentő feladatokat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Fiatal és lelkes csapatot, kedvező munkakörülményeket

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest