Adminisztrátor (Budapest)

Adminisztrátor

Adminisztrátor munkakör betöltésére munkatársat keresünk kőbányai telephelyre.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok papíralapú és informatikai elvégzése
  • Informatikai ismeretek, Word, Excel, levelező rendszer készségszintű használata
  • A HACCP minőségbiztosítási rendszer adminisztrációja
  • Bejövő számlák ellenőrzése
  • A felettes által meghatározott egyéb eseti jellegű feladatok elvégzése
  • Üzleti levelezés magyar nyelven
  • A működéshez szükséges anyagok és eszközök beszerzése, készlet nyomon követése
  • Nyilvántartások, kimutatások vezetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, szerződésekkel, számlákkal, kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, szervezőkészség
  • Gyors és hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség, monotónia tűrés
  • Kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Pozitív beállítottságú, nyitott, érdeklődő személyiség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes körű betanítás és segítség az indulásban
  • Bejelentett teljes munkaidős munka
  • Egészségpénztár hozzájárulás
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kizárólag fényképes önéletrajz és a nettó munkabér igény megjelölésével jelentkezzen a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással „adminisztrátor” tárgy megjelöléssel!

Budapest