Adminisztrátor (Budapest)

Informatikai eszközök fejlesztésével, gyártásával foglalkozó hazai kisvállalkozás hosszú távra keres munkatársat. Garantált előrelépési lehetőség! Új kollégát keresünk, aki asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz az értékesítő kollégák munkájának segítése, ügyfelek kiszolgálása,stb.

Adminisztrátor

Feladatok

  • Recepciós feladatok ellátása: vendégek fogadása, beérkező telefonhívások kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel: megrendelések felvétele, a megrendelt eszközök, szolgáltatások számlázása, futárrendelés, postázás
  • Szervizbe érkezett készülékek munkafelvétele, javított készülékek kiküldése
  • Készpénzes fizetések kezelése kezelése
  • Értékesítő kollégák munkájának segítése: nyomtatványok kitöltése, megrendelések ügyintézése, internetes leválogatások készítése
  • Ügyféladatbázisok kezelése, karbantartása
  • Egyéb adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Word felhasználó szintű, Excel magas szintű kezelése
  • Internet böngésző és Outlook programok felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Jó csapat, kellemes környezet

Munkavégzés helye

1222 Budapest, Villa u. 8.

Budapest