Adminisztrátor éjszakai (Budapest)

Éjszakai adminisztrátori pozícióra várjuk a jelentkezőket zöldség-gyümölcs területen.

A hirdetés már lejárt!

Cégünk zöldség-gyümölcs kiszállításával foglalkozik Budapest és közvetlen vonzáskörzetében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Éjszakai adminisztrátori pozícióra várjuk a jelentkezőket.
  • Konkrét feladatok a megrendelések összegyűjtése, számítógépes rendszerbe való felvitele, szállítólevelek, számlák megírása.
  • Szállítók elszámoltatása, pénztár vezetése, stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A munkakör pontosságot, precizitást, odafigyelést igényel.
  • Nagyon fontos az egyenletes munkabírás, a munkára való koncentrálás, a számlázási, pénzügyi, alap jogi összefüggések átlátása.
  • Gyakorlatias számítógép, MS Office és saját program kezelése lsz fontos, amit megtanítunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Természetesen előny, ha a jelentkező a környéken él (XVIII., XIX., XX., XXIII. kerületek).
  • Előny, ha dolgozott már zöldség-gyümölcs szakmában, de nem elvárás, ha kellőképpen agilis, könnyen tanuló személyről van szó.

Amit kínálunk:

  • Családias hangulat, hosszú távú munkahely.

Egyéb információ az állásról:

  • Mivel éjszakai munkáról van szó, kérjük csak azok jelentkezzenek, akik ezzel hosszú távon együtt tudnak élni.

Budapest