Adminisztrátor - irodai munkatárs - irodavezető-helyettes SZÜNET (Budapest)

Zöldség-gyümölcs kiszállítással foglalkozó, budapesti cég keres irodai munkatársat

A hirdetés már lejárt!

Zöldség-gyümölcs kiszállítással foglalkozó, budapesti cég keres önállóan dolgozni tudó, önmagára és munkájára igényes adminisztrátor munkatársat. Csökkent munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Minimum elvárások:

- középfokú végzettség

- alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel középszint).

- jó kommunikációs képesség

- precizitás, talpraesettség

- adminisztrátori munkakörben szerzett munkatapasztalat

- erkölcsi bizonyítvány

Feladat:

Pénztár ellenőrzés, számlázás, reklamációkezelés, könyvelés előkészítés, munkaüggyel kapcsolatos tevékenység, ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Előny:

- sERPa programban tapasztalat

- kereskedelemben jártasság

- nem dohányzó

- XVIII. kerület és környéki lakos

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: 1186 Budapest, Zádor u. 11.

Budapest