Adminisztrátor (termékek minőségellenőrzésében) (Budapest)

Gyógyszeripari partnercégünk dinamikus növekedésének köszönhetően keresünk új munkatársakat beérkező gyógyszerkészítmények minőségellenőrzésére az alábbi feladatok ellátására, budapesti munkavégzéssel, a X. kerületbe.

Adminisztrátor
(termékek minőségellenőrzésében)

Feladatok

  • Beérkező áruk szállítási dokumentumainak ellenőrzését,
  • Az áruk meghatározott szempontok szerinti minőségellenőrzését,
  • Elvégzett vizsgálatok részletes dokumentálását foglalja magába,
  • Regiszterek és dokumentumok vezetése,
  • Havi statisztika létrehozásába és az archiválás világába is.

Követelmények

  • Középfokú végzettség;
  • Alapfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Nagyfokú rugalmasság a változások kezelésében, mely adott esetben érinti a munkaidőt is;
  • Havi minimum két szombat vállalása.
    Munkaidő: 4 havi munkaidőkerretben.

Amit kínálunk

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
  • Versenyképes bérezésről, negyedéves bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről;
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra;
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest