Adójogász (Budapest)

Adójogi területen szerzett legalább 4 éves szakmai ismeretekkel rendelkező jogászt keresünk partnerünk, a hazai adójogi terület egyik meghatározó, nemzetközileg is elismert adótanácsadó irodája számára.

Adójogász

Feladatok

  • Tranzakciós területen végzett adójogi tanácsadás
  • Adójogi és társasági átvilágításokban való részvétel
  • Adóperek és adóstrukturálás során jogi tevékenység ellátása

Követelmények

  • Jogi diploma és jogi szakvizsga
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 4 év, adójogi területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Önállóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Dinamikus, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszútávú együttműködés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest