Adósságkezelési munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legnagyobb, lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódott pénzügyi intézete keres jelentkezőket az alábbi pozíció betöltésére:

3 fő Telefonos Adósságkezelési munkatársat.

Adósságkezelési munkatárs

Feladatok

  • Fizetési elmaradásban lévő ügyfelek telefonon történő megkeresése
  • Ügyfelek tájékoztatása az adósság rendezésének módjáról, következményekről
  • Fizetési hajlandóság elérése, befizetések nyomon követése
  • A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Követeléskezelési vagy értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer)
  • Stabil háttér
  • Belvárosi iroda
  • Fiatal, motiváló csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest