Adótanácsadó (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a BonOffice Kft. csapatához

Adótanácsadóként!

Munkavégzés helye: Szeged

A munkakör célja:

A Bonafarm csoport adózási feladatainak egységes és hatékony megvalósítása a jogszabályi megfelelés biztosításával.

Feladataid lesznek:

  • Adó- és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, nyomon követése
  • Bonafarm vállalatirányítási rendszereinek adózási funkciónak felügyelete, közreműködés a jogszabályi változások követésében és azok tesztelésében, verzióváltások adózási funkcióinak tesztelésében
  • Helyi adók számítása, bevallása és utaltatása
  • ÁFA-analitika, ÁFA bevallás elkészítése, beküldése
  • A Bonafarm csoport tagvállalatainak adóbevallási kötelezettségeinek határidőre történő teljesítése a NAV ill. az önkormányzatok részére
  • A költségvetési kapcsolatok, főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárások támogatása
  • Együttműködés az adóhatóságokkal
  • Napi szintű együttműködés, kapcsolattartás a Bonafarm csoport tagvállalataival
  • Közreműködés adórevíziókban, különös tekintettel az előkészítési feladatokra

Téged keresünk, ha:

  • Adózási területen szerzett tapasztalat
  • Adózás anyagi és eljárási szabályainak magabiztos ismerete
  • Gyakorlat az adóbevallások készítésében
  • MS Excel adatbázisok ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégző képesség
  • Rugalmasság, folyamatorientált gondolkodásmód

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Szakmai képzések támogatása
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkaidő lehetősége

BonOffice Kft.  integrált formában nyújt pénzügyi, számviteli, adózási, kontrolling, bérszámfejtési és egyéb adminisztrációs szolgáltatásokat ügyfelei számára.
BonOffice Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Szeged