Adótanácsadó ÁFA területre (Budapest)

Partnerünk, Európa egyik vezető gyártó cége, Budapesti központjába keres adótanácsadót ÁFA területre. Jelentkezz, ha szeretnél diverz, multinacionális környezetben dolgozni, illetve, ha fontosak a szakmai kihívások és emellett szeretnéd megőrizni a magéneleted sértetlenségét is!

Adótanácsadó ÁFA területre

Feladatok

- Az egyes társvállalatok adózási kérdéseinek kezelése főként az általános forgalmi adó területén
- Állásfoglalások készítése és véleményezése minden adónemben
- Adózási folyamatok kialakítása, adózással kapcsolatos ellenőrzési pontok meghatározása
- Belső szabályzatok és szerződések adójogi szempontú véleményezése
- Különböző hazai és nemzetközi projektek adózási szempontú támogatása, vezetése, koordinálása
- Konzultáció külső szakértőkkel

Követelmények

- Felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség
- Más multinacionális cégnél vagy Big4-nál kifejezetten általános forgalmi adó területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
- Előny: adótanácsadói képesítés
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban,
- MS Office felhasználói szintű ismeretét (Excel és PowerPoint használat szükséges a napi munkához),

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés, cafeteria, éves bónusz
- Családbarát munkahely, óvoda és bölcsödei lehetőséggel
- Sportolás támogatása
- Egészségbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest