Adózási specialista (Komárom-Esztergom megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat részére keresünk munkatársat

ADÓZÁSI SPECIALISTA

(14-9611)

pozícióba.

Feladatok

  • Havi, negyedéves és éves adóbevallások elkészítése,
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése,
  • Főkönyv-analitika egyezőségének biztosítása,
  • Adótörvények betartása és betartatása, folyamatos nyomon követése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Gazdasági végzettség,
  • Adózási területen szerzett néhány éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9611”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu