Airline alkalmazástámogató (mhh) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

AIRLINE ALKALMAZÁSTÁMOGATÓ (MHH)

Feladatok:

A központi IT csapat tagjaként az airline alkalmazások napi szintű üzemeltetése, támogatása, szoros együttműködésben az airline fejlesztői csapattal, az IT csapat más megoldó csoportjaival és nemzetközi gyártói támogató csapatokkal az ügyfél telephelyén.

Üzletileg kritikus alkalmazások munkaidőn kívül, készenlétben való támogatása. Projektekben való részvétel (új alkalmazások/funkciók bevezetése, alkalmazás migrációk megtervezése/elvégzése).

A feladatok betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki végzettség,
  • Alkalmazásüzemeltetői tapasztalat,
  • MS SQL üzemeltetői tapasztalat.
  • Fejlett problémamegoldó és együttműködő készség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • Tárgyalóképes angol

Előnyök:

  • BizTalk üzemeltetési tapasztalat,
  • IT infrastruktúra ismeretek,
  • MCSA: SQL Server vagy MCSE: Data Management minősítés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem + cafeteria,
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat.

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest