Ajánlat-, műszaki előkészítő (Törökbálint)

Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ajánlat-, műszaki előkészítő

Elvárások:

Német és/vagy angol nyelvtudás, Műszaki affinitás, Nagyfokú precizitás, Önálló problémamegoldás, Lelkiismeretes munkavégzés, Jó szervező készség, Lojalitás, Tettrekészség, Jó kommunikációs képesség, Megbízható, stabil és rugalmas személyiség

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Épületgépész végzettség, Magas szintű Excel ismeret, Autocad alkalmazások ismerete, NAVISION ismeret

Feladatok:

Ajánlatok műszaki előkészítése, ajánlatadás,, Az ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek tisztázása,, Együttműködés a felelős mérnök-üzletkötőkkel,, Együttműködés más ajánlatkészítőkkel,, Az értékesítési folyamat szakmai és adminisztratív támogatása,, Kapcsolattartás az ajánlatkérővel,, Kapcsolattartás a cégcsoporton belüli- és kívüli beszállítókkal., Megrendelések készítése, , Megbízó:, Világszerte a lég- és klímatechnikai, tűzvédelemi és füstmentesítési komponensek, -berendezések, -rendszerek területén tevékenykedik., Magyarországi leányvállalatát 25 éve alapította, mely azóta is töretlenül, stabilan fejlődik., Mára a kereskedelmi tevékenység gyártással és oktatással egészült ki.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Felelősség teljes munkakör, Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy jó hangulatú csapatban, kiemelkedő körülmények között, Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Törökbálint