Ajánlatkészítő/Épületgépész technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Műszaki épületgépész területre keresünk

Ajánlatkészítő/Épületgépész technikus

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Teljes ajánlatkérési dokumentációt begyűjtése (annak kereskedelmi és műszaki részleteit is beleértve).
  • Ajánlati dokumentációk műszaki részeinek ellenőrzése (ár, határidő, műszaki részletek) a kereskedelmi feltételeknek megfelelően.
  • Versenyképes ajánlatok elkészítése a rendelkezésre álló információk, dokumentációk alapján.
  • Vázlat illetve koncepció szinten megtervezni az ajánlati dokumentációban szereplő rendszereket.
  • Meghatározása, illetve kigyűjtése a főbb és meghatározó mennyiségben szereplő berendezéseket.
  • Ajánlatok beárazása.
  • Az ajánlati dokumentációk átadásakor írásban hívja fel a figyelmét az értékesítőnek (kereskedelmi és marketing igazgatónak) a műszaki és kereskedelmi részletekre, buktatókra, kulcs-értékesítési részletekre, és szükség szerint, további információval támogatja az értékesítőt.
  • Kapcsolataival, beszállítói és alvállalkozói oldalon segíti, támogatja a beszerzést, kapcsolatokat ad potenciális alvállalkozók, beszállítók vonatkozásában.
  • Segítségnyújtás műszaki javaslatattal, ajánlat összehasonlításával a beszerző felé, a leggazdaságosabb beszerzés érdekében, amely műszakilag a szerződésnek, megrendelésnek megfelelő.
  • Beszállító ajánlatának műszaki elbírálása, értékelése, javaslat tétele, megrendelés előkészítése.

Elvárások:

  • Épületgépész technikus végzettség
  • Felsőfokú végzettség vagy BSC vagy MSC szinten
  • Excel magas szintű ismerete
  • Műszaki rajz olvasási készség (tervek)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Költségvetés készítő program: KönyvCalc,Terc ismerete
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkahelyi étkezés
  • NB+Telefon (magánhasználatra is)
  • Utazási támogatás

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 08:00-16:30
  • Minimum 1-3 év vagy több ilyen területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest