Akciós újság (Leaflet) manager (Magyarország)

AKCIÓS ÚJSÁG (LEAFLET) MANAGER

Akciós újság (LEAFLET) Managert keresünk üllői központunkba

Főbb feladatok

  • Akciós újság éves nyomdai koordinációja: tender, ártárgyalások, ütemterv kialakítása és lebonyolítása
  • Akciós újság összeállítása és kiértékelése
  • Terjesztési stratégia meghatározása, szórási tervek kialakítása, folyamatos felülvizsgálata
  • Terjesztés kontrollja – belső és külső audit
  • Terjesztés hatékonysági kimutatások felépítése és elemzése
  • Akciós újság layoutjával és tartalmával kapcsolatos vásárlói megkérdezések, fókuszcsoportok
  • Konkurenciafigyelés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves multinacionális marketing tapasztalat
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs-, és íráskészség
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Precizitás, önállóság, kreativitás, jó szervezőkészség, rendszerező gondolkodás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Terjesztői oldalon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai önállóság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Dinamikus fiatal csapat
  • További karrier lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél a csapatunk tagja lenni, kérjük regisztrálj és jelentkezz hozzánk Akciós újság (Leaflet) Managernek!