Akusztikai koordinátor – Villamoshajtás szériagyártás/Vevői reklamációk (Győr)

Karrier az Audinál

Akusztikai koordinátor – Villamoshajtás szériagyártás/Vevői reklamációk

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

  • Központi kapcsolattartó személy a villamos hajtás akusztikai témáiban az Audi Hungárián belül és külsős partnerekkel
  • A területeket átfogó akusztikai Team koordinálása
  • Koordinátorként az akusztikai Team érdekeinek képviselete Audi Hungárián belül és külsős partnerekkel: beszámolók készítése az aktuális feladatok állapotáról, részvétel megfelelő grémiumokon
  • A prioritások felállítása és egyeztetése
  • Javaslatok kidolgozása az akusztikai Team feladatainak és felszerelésének továbbfejlesztésére
  • Akusztikai problémamegoldó workshopok moderálása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök diplomával rendelkezik akusztikai szakiránnyal
  • Tapasztalata van váltó-/fogaskerékgyártás területén
  • Tapasztalattal rendelkezik akusztikai mérésekben és kiértékelésben
  • Középfokú német és angol nyelvtudása van
  • Előny ha járműgyártás területén szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Integrációs képességgel, koordinálási képességgel rendelkezik
  • Képes érdekérvényesítésre a vállalaton belül és a beszállítókkal szemben
  • Jó kommunikációs készsége van

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ12326
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9091
Győr