Alapanyag daraboló és raktáros (Budaörs)

Várjuk jelentkezését alapanyag daraboló és raktáros munkakörbe budaörsi üzemünkben!

Tevékenységünk:

  • Egyedi szerszámok, készülékek, idomszerek tervezése gyártása
  • Kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása

Feladatok:

  • Alapanyagok megmunkálása: vágás – darabolás
  • Raktári anyagmozgatás
  • Anyag előkészítés és annak regisztrálása a céges integrált rendszerünkben
  • a céges integrált rendszerben való lekérdezések futtatása és az információk értelmezése

Elvárásaink:

  • A műszaki rajzok alapos ismerete
  • Adminisztratív munkafegyelem
  • Megfelelő szakmai gyakorlat
  • Céges eljárásrendek ismerete
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • A munkahely és a gépkörnyezet rendezettségének megtartása
  • Lendületes, aktív munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek
  • A kiadott feladatok precíz elvégzése

Előny

  • Félgyártmány termékek vágásában, darabolásában szerzett gyakorlat és tapasztalat
  • Raktározási munkában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • A munkába állás azonnal lehetséges
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés

Kérjük, adjon meg telefonos elérhetőséget, amelyen személyes találkozót tudunk egyeztetni!

Budaörs