Alkalmazás Adminisztrátor (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Alkalmazás Adminisztrátor

Feladatok

Mivel foglalkozik a csapatunk?
Csapatunk a számítógépes világ olyan részével foglalkozik, amellyel mindenki nap, mint nap találkozik, de kevesen tudnak róla.

Használsz bankkártyát? Foglaltál már repülőjegyet? Utaztál már autóval?

Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, akkor már kerültél kapcsolatba Mainframe-mel.

  • Az általunk üzemeltetett rendszerek számítási kapacitásuk és megbízhatóságuk miatt egyedülállóak a piacon, így valóban kivételes tudásra tehetsz szert, mely hosszú távú fejlődési- és karrier lehetőséget biztosít számodra.
  • Csatlakozz hozzánk, ha
  • szívesen lennél tagja egy összetartó nemzetközi csapatnak pályakezdő vagy, esetleg pályát módosítanál érdekel az informatika világa nyitott vagy új ismerek megszerzésére és alkalmazására
  • Az alábbi feladatok várnak rád:
  • Mainframe rendszerek és applikációk üzemeltetése meglévő folyamatok, metódusok alkalmazása és új megoldások fejlesztése üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a hazai és nemzetközi kollégákkal, ügyfelekkel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Elvárásaink:
  • Informatikai érdeklődés vagy szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • 7x24-es munkarend vállalása (DuPont shift schedule)

Előny, de nem feltétel:

  • Informatikai üzemeltetésben való jártasság Call Center-ben,
  • Helpdesk-en szerzett tapasztalat

Budapest