Alkalmazás Fejlesztő (Budapest)

Alkalmazás Fejlesztő

Szeretnél a világ egyik legnagyobb cégénél karriert építeni? Kiemelt partnerünk budapesti irodájába keresünk
Pályakezdő és pár év tapasztalattal rendelkező

Alkalmazás fejlesztőket

A cégen belül számos saját fejlesztésű alkalmazás működik és folyamatosan fejlesztenek újakat mind mobil, mind desktop platformra.  Web applikációkat hoznak létre .NET és Java alapokon, de dolgoznak a robotika területén is.

Téged keresünk, ha

  • Teljesen befejezted felsőfokú IT vagy műszaki/mérnöki tanulmányaid (B.Sc vagy M.Sc)
  • Friss diplomával vagy esetleg 1-3 év tapasztalattal rendelkezel
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudásod van
  • Ismered a programozási módszertanokat, rendszer architektúrákat
  • Szeretnéd magad kipróbálni több területen is és fontos neked a szakmai fejlődés
Ilyen feladataid lesznek:
  • Komplex üzleti követelmények alapján IT megoldások létrahozása
  • Specifikáció alapján alkalmazás modulok tervezése, kódolása, tesztelése
  • Implementációkban való részvétel
  • A rendszerek operatív napi színtű támogatása
Amit mi nyújtunk:
  • Átfogó betanítás, folyamatos szakmai és egyéb képzési lehetőség, szakmai tanúsítványok megszerzése
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Továbbtanulás, idegennyelv fejlesztésének támogatása
  • Cafeteria juttatások
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek
  • Szakmai fejlődés, akár horizontálisan, akár vertikálisan
Munkavégzés helye: Budapest
Budapest