Alkalmazás szakértő (architekt) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Stelius Zrt. IT csapata keresi új munkatársát

Alkalmazás szakértő (architekt)

pozícióba!

Vonzanak a kihívások, szeretsz nagyot alkotni? Akkor Te vagy az, akit keresünk. Jelentkezz szolgáltatási területen működő vállalatunkhoz, ahol a teljes vállalatcsoport informatikai stratégiájának és rendszereinek kialakításában vehetsz részt!

A magyar tulajdonú nagyvállalat csoportunkhoz olyan ismert, nagy múltú vállalatok tartoznak, mint a BÁV Aukciósház és Záloghitel Zrt., a Főtaxi Zrt, a Budapest Taxi, vagy az AREX FM Ingatlanhasznosító Kft.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;
  • leendő munkaköröd felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag;
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségeket biztosítunk;
  • munkádat versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással (Cafetéria) honoráljuk;
  • fiatalos, motivált, és lendületes csapat tagja lehetsz;
  • a II. kerületben található irodaházunk könnyen megközelíthető.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a vállalatcsoport alkalmazás portfóliójának megerősítése, a lehetséges rövid és hosszú távú fejlesztési irányok meghatározása;
  • aktív részvétel – szakértőként - az alkalmazás fejlesztési projektekben, a belső szabványok kidolgozásában, valamint a standardizációs és konszolidációs tervek készítésében és megvalósításában;
  • döntés-előkészítő anyagok és javaslatok készítése a cég alkalmazás elemeinek átalakítása érdekében;
  • a kiszervezett tevékenységet végző beszállítók szakmai szempontból történő koordinálása;
  • az alkalmazások teljes életciklus menedzsmentjének felügyelete;
  • a vállalatcsoport alkalmazás-portfóliójának napi üzemeltetésének a felügyelete;
  • a működési biztonság megteremtése és felügyelete;
  • együttműködés az üzleti területekkel, a szakterület kulcsfelhasználóival, javaslatok kidolgozása a felmerülő igények megvalósítására;
  • elemzések, javaslatok készítése a rendszerek és költségek optimalizálására;
  • iparági trendek, technológiák, alkalmazott megoldások fejlődésének figyelemmel kísérése.

Mi tesz téged különlegessé?

  • felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki végzettséged van;
  • min. 4 év az alkalmazás üzemeltetés és fejlesztés terén szerzett szakmai tapasztalattal bírsz;
  • alkalmazás fejlesztési technológiák és platformok (WEB) ismeretekkel rendelkezel;
  • ismered a kiszervezett szolgáltatási modellt, az ITIL-t és az ISO/IEC 27001-et;
  • nem ismeretlen számodra a projektmenedzsment;
  • motiváltság, kreativitás és önállóság jellemez;
  • aktív szakmai angol nyelvismerettel rendelkezel.

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Ha szeretnél egy fiatal, kreatív csapat tagja lenni, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével.

Budapest