Alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal. Ügyfelük bővülő csapatába onsite munkavégzésre keresünk Alkalmazás üzemeltető kollégát.

Alkalmazás üzemeltető

Feladatok

  • MSSQL server adatbázisainak támogatása
  • Rendszerhibák kivizsgálása és megoldása
  • Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
  • Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése, proaktív monitorozása
  • Rendszer tesztek kivitelezése és dokumentálása
  • Házon belüli fejlesztések tesztelése, telepítése
  • Kapcsolattartás a operációs és karbantartó osztályain dolgozó ügyfelekkel
  • Üzleti folyamatok megértése, követése

Követelmények

  • Alkalmazásüzemeltetői tapasztalat
  • Magabiztos MS SQL üzemeltetői tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (napi szóbeli/írásban kommunikáció)
  • Hatékony problémamegoldási készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem+cafeteria
  • MCSA: SQL Server vagy MCSE: Data Management minősítés megszerzésének támogatása
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest