Alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal. Ügyfelük bővülő csapatába onsite munkavégzésre keresünk Alkalmazás üzemeltető kollégát.

Alkalmazás üzemeltető

Feladatok

- MSSQL server adatbázisainak támogatása
- Rendszerhibák kivizsgálása és megoldása
- Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése
- Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése, proaktív monitorozása
- Rendszer tesztek kivitelezése és dokumentálása
- Házon belüli fejlesztések tesztelése, telepítése
- Kapcsolattartás a operációs és karbantartó osztályain dolgozó ügyfelekkel
- Üzleti folyamatok megértése, követése

Követelmények

- Alkalmazásüzemeltetői tapasztalat
- Magabiztos MS SQL üzemeltetői tapasztalat
- Erős középfokú angol nyelvtudás (napi szóbeli/írásban kommunikáció)
- Hatékony problémamegoldási készség
- Jó kommunikációs készség
- Rendszerszemlélet
- Pontos, precíz munkavégzés
- Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem+cafeteria
- MCSA: SQL Server vagy MCSE: Data Management minősítés megszerzésének támogatása
- Ingyenes nyelvtanfolyamok
- Folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
- Fejlődési- és karrierlehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest