ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ - 2nd 3rd LEVEL SUPPORT (MHI) (Budapest)

(KFI19)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ALMAZÁS ÜZEMELTETŐ - 2nd 3rd LEVEL SUPPORT (MHI)

Feladatok:

  • Alkalmazások 2nd level támogatása Windows és/vagy Linux szervereken keresztül
  • Alkalmazás változások (verzióváltások, migrációk) nyomon követése, dokumentálása, esetenként tervezése és koordinálása
  • Német szakmai csapattal történő kommunikáció
  • Incidensek, hibajegyek kezelése
  • ITIL folyamatok gyakorlati alkalmazása (Incident/Problem/Change Management)
  • Konfigurációk beállítása és dokumentálása
  • Monitoring tevékenység és logfile-ok ellenőrzése

Elvárások:

  • IT területen szerzett tapasztalat (üzemeltető, rendszergazda, Service Desk, etc. pozícióban) és / vagy informatikai végzettség
  • Affinitás a szakma iránt
  • Német nyelv aktív, társalgásszintű ismerete, szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Jegykezelő rendszerek ismerete
  • Szerver- vagy kliens oldali, illetve hálózati architektúrákkal kapcsolatos ismeretek
  • Adatbázis, SQL alapismeretek
  • Middleware-kel (IIS, MS SQL, Websphere, Sharepoint) kapcsolatos gyakorlati ismeretek
  • ITIL módszertan ismerete
  • Agilis (Scrum, Kanban, …) módszertanok ismerete

Kezdés: azonnal

Juttatás: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem regisztrálja angol nyelvű szakmai önéletrajzát

Budapest