Alkatrész értékesítő (Veszprém megye)

Veszprém megye

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkatrész értékesítő

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség,
  • Alkatrész ismeret (járműipari és/vagy mezőgazdasági),
  • Számítógépes felhasználói gyakorlat (word,excel Ms Office),
  • Kereskedelmi gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése,
  • Önálló ügyfélkezelési tapasztalat

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépalkatrészek értékesítése és kiszállítása,
  • Meglévő partnerek kezelése,
  • Saját ügyfélkör kiépítése,
  • Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás és tájékoztatás az újdonságokról és akciókról,
  • A munka precíz és pontos dokumentálása,

, Megbízóról:,

Több mint 28 éve sikeresen működő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég vagyunk., Országos lefedettséggel végezzük tevékenységünket. Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés, valamint cafetéria,
  • Teljes munkaidő,
  • Stabil munkahelyi háttér,
  • Folyamatos munkavégzés egész évben,
  • Fiatalos munkahelyi légkör,
  • Folyamatos képzések,
  • Azonnali kezdési lehetőség,
  • Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz,
  • Gépjármű és mobiltelefon használatát biztosítjuk