Alkatrész értékesítő (Budapest)

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
(Tehergépjármű üzletág)

Feladatok

  • Az Unix Autó partnereitől érkező termék megrendelések kiszolgálása
  • Egyedi és gyári alkatrészek megkeresése szoftverek segítségével
  • Irodai, monitor előtt történő munkavégzés
  • Alkatrész értékesítés támogatása belsős kollégák felé
  • Árajánlatok és bizonylatok készítése és kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Autóalkatrész értékesítésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalat

Előny

 Román nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Kiszámítható, fix munkaidő (H-P, 8-17-ig)
  • Versenyképes, stabil jövedelem, vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is

Munkavégzés helye

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajzzal) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Budapest