Általános karbantartó [SA-BAK19] (Budapest)

Általános karbantartó [SA-BAK19]

Megbízónk

Ingatlanfejlesztésben élen járó, presztizs projekteket menedzselő vállalat karbantartási csapata keresi új általános karbantartó munkatársát változatos feladatkörre, rendszeres és eseti karbantartási munkálatok elvégzésére. Műszaki vénával megáldott, precíz és megbízható munkatárssal szeretnének bővülni, akinek fontos, hogy stabil hátterű és szakmailag támogató csapat tagja legyen.

Feladatok

Általános karbantartóként az alábbi felelősségi körök tartoznak hozzád:
- az ingatlanokban felmerülő karbantartási és hibajavítási feladatok elvégzése
- ingatlanok üzemeltetési tevékenységével kapcsolatos rendszeres karbantartási feladatok elvégzése
- az épületek műszaki állapotának feltérképezése
- karbantartási és felújítási terv előkészítése, egyeztetése, és végrehajtása
- szükséges eszközök, anyagok beszerzése

Elvárások

- szakmunkás végzettség
- több éves munkatapasztalat karbantartói munkakörben
- precizitás, pontosság, munkára igényesség
- rugalmasság

Előny

- szárazépítő szakképzettség
- B kategóriás jogosítvány

Egyéb

- stabil hátterű vállalat
- igényes munkakörnyezet
- bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest