Analízismérnök a villamos hajtások területén (Győr)

Karrier az Audinál

Analízismérnök a villamos hajtások területén

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Meghatározó jövőprojektként indul Győrben az elektromos meghajtások sorozatgyártása. Ezzel az Audi Hungaria az e-motorok gyártásának központja lesz az Audi Konszernben. A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése; a jövőben pedig az elektromos motorok gyártása a sorozatgyártás körülményei között. Az Audi Hungariánál az első e-motorok egy 8 500 négyzetméteres csarnokban készülnek, ahol elsőként alkalmaznak egy teljesen új gyártási koncepciót, a moduláris gyártást. Kollégáink megismerkedtek az e-motorok gyártástechnológiájával és az e-motorgyártás gyakorlati szakértőivé válnak.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Feladatok

  • Hibaanalízis, mérések és vizsgálatok elvégzése a villamos járműhajtások gyártása mentén
  • Termelési, minőségi és műszaki adatok és információk gyűjtése, dokumentálása és feldolgozása
  • Azonnali és hosszú távú intézkedések kidolgozása és egyeztetése a szakterületekkel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel/beszállítókkal, reklamációk kezelése, intézkedések bevezetése
  • Gyártóberendezések konstrukciós továbbfejlesztése
  • Együttműködés a motorfejlesztéssel/logisztikával/minőségbiztosítással
  • Megbeszélések vezetése, folyamatanalízisek, dokumentáció
  • Minőségi célok követése, az analízisminőség és az átfutási idő folyamatos javítása
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkezik - előny, de gépész- és mechatronikai mérnökök jelentkezését is várjuk
  • Minőségügyi módszertani alapismeretei vannak
  • Gyártásban, termelésben szerzett 3-5 év tapasztalatot
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudása van, valamint hajlandó német nyelv tanulására, illetve fejlesztésére
  • Analitikus, komplex gondolkodásmódú személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség jellemzi

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ14731

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sáhó Ramóna
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 30 767 7244

Győr