Aneszteziológia és intenzív terápiás szakorvos (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

„A Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet (1096 Budapest, Haller u. 29.) pályázatot hirdet

aneszteziológia és intenzív terápiás szakorvos munkakörbe,

határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezéssel, személyre szabott, kiemelt bérezéssel.

Feladatok

Altatás a Szívsebészeti / Érsebészeti Műtőkben, Haemodinamikai Laborban, Elektrofiziológiai és Pacemaker Osztály Műtőiben és az ambulancián. Osztályos munka végzése a felnőtt szív- és érsebészeti Intenzív Osztályon. Részvétel az Aneszteziológiai és Intenzív Osztály ügyeleteiben és behívásos ügyeleteiben. Részvétel az aneszteziológiai ambulancia munkájában, preoperatív beteg előkészítésben és konzílium adása a társosztályok számára.

Elvárások:

  • orvosi egyetem
  • szakvizsga aneszteziológia és intenzív terápiából vagy általános orvos szakvizsga előtt
  • érsebészeti anesztéziában való jártasság
  • büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság.

Előnyök:

  • szívsebészeti anesztéziában való jártasság
  • angol nyelvtudás

A Jelentkezem az állásra gombra való kattintással vagy postai úton: Németh Valéria humánpolitikai igazgató részére, cím: 1096 Budapest Haller u. 29., „aneszteziológia és intenzív terápia szakorvos pályázat” megjelöléssel.

Budapest