Anyaggazdálkodó (Kacsóta)

A hirdetés már lejárt!

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

          Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

                                   Új munkatársakat keresünk

                   Kacsótai gyártóüzemünkbe

          Anyaggazdálkodó

                                     munkakörbe.

Feladatok

  • A csomagoló és segédanyagok megrendelése, nyomon követése
  • SAP rendszerében rendelések rögzítése, beszállítók irányába történő eljuttatásuk
  • Beérkezett csomagoló és segédanyagok mennyiségi és minőségi átvétele, ellenőrzése, nyomon követése
  • Beérkezett dokumentációk ellenőrzése
  • Az anyagok nyomon követhetőségének biztosítása, végrehajtása
  • Az anyagbevételezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, ellenőrzése
  • A termeléshez szükséges kartonok, csomagolópapírok, adalékanyagok, címkék és egyéb szükséges anyagok készleten lévő mennyiségének és minőségének ellenőrzése
  • IFS dokumentációt érintő feladatok ellátása, ellenőrzése
  • Az ellátási lánc dolgozóival, a termeléssel és raktárban dolgozókkal való együttműködés
  • Papír-, írószer-, irodaszer, munkaruha és védőruha beszerzése
  • A beérkező számlák SAP-ban történő könyvelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Kiemelkedő precizitás, felelősségtudat
  • Gyors és hatékony munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs, elemző és problémamegoldó képesség
  • Terhelhető, határozott, rendszerben gondolkodó és kitartó személyiség
  • SAP rendszer ismerete, angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (ingyenes céges buszjárat, havi bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom, dolgozói kedvezmények)

Munkavégzés helye

7940 Kacsóta, Kossuth L. u. 20.

Jelentkezését várjuk fényképes szakmai önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Telefonon: 73/570-306

Kacsóta