AP Team Leader (Beszállítói kapcsolattartás, SSC) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

SSC központba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

AP Team Leader (Beszállítói kapcsolattartás, SSC)

Feladatok

  • People management, napi feladatok megszervezése;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a menedzsment számára (KPI monitorozás, SLA monitorozás);
  • Folyamatfejlesztési javaslatok kezdeményezése, koordináció, karbantartása;
  • Eszkalációmenedzsment;
  • Kivételes esetben sürgős átutalások ügyintézése a Disbursement csapattal;
  • Külső és belső auditok támogatása ;
  • A csapat tréningtervének kialakítása, nyomon követése;
  • Együttműködés a társosztályokkal (Számlakönyvelés, Disbursement, Beszerzés, Főkönyv, Quality).

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség;
  • Min. 3 év, multinacionális környezetben, AP könyvelőként szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Excel ismeretek (függvények, pivot, diagramok készítése);
  • SAP rendszer ismerete (FI modul előny);

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Előnyök

  • AP Team Leader pozícióban szerzett tapasztalat
  • Online bank rendszerek ismerete
  • People Management tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár