Ápoló (Kaposvár)

A hirdetés már lejárt!

Megyei kórház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ápoló

Elvárások:

  • Főiskola, diplomás ápoló,
  • Magyar állampolgárság, vagy letelepedési engedély,
  • Büntetlen előélet

Feladatok:

  • A betegek szakszerű ápolása, hatáskörébe tartozó vizsgálatok és kezelések elvégzése,
  • A betegellátással kapcsolatos szervezési tevékenység elvégzése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók,
  • Közalkalmazotti jogviszony, Hosszú távú, biztos munkahely,
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Szakmai önéletrajz,
  • Iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a bíráló bizottság tagjai megismerhetik,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Kaposvár