Application Administrator Trainee (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok mellett alapszintű üzemeltetési feladatkör.
  • Különböző üzleti, ügyfélspecifikus Windows szerveroldali alkalmazások 2nd level üzemeltetési feladataiban a kollégák támogatása: alkalmazás verzióváltás, migráció előkészítése, operációs rendszereinek és hardware oldali változásainak tervezésében való részvétel, kisebb ad-hoc feladatok végzése.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (25 év alatt passzív is megfelel)
  • IT terület iránti érdeklődés, esetlegesen szakmai tapasztalat IT területen
  • Legalább középszintű aktív, német nyelvtudás (szóban és írásban), és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Nagyon jó kommunikációs-, és munkaszervezési készség
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség Megbízhatóság, ügyfél-orientált szemléletmód, proaktiv gondolkodás
  • Tanulási/fejlődési hajlandóság, kezdeményezőkészség, munka iránti igényesség

Előnyök:

  • Middleware -k (IIS, MS SQL, Websphere, Sharepoint) ismerete
  • Jegykezelő rendszerekben szerzett tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete

Budapest