Application Administrator (Unix) (Debrecen)

(Debrecen)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Application Administrator (Unix)
(Debrecen)

Feladatok

  • Az új munkatársunk előtt álló legnagyobb kihívás, hogy részt vegyen a Deutsche Telekom csoport következő generációs identity, access & account management megoldásának kidolgozásában és későbbi üzemeltetésében.
  • A DT csoport Identity, Access & Account Management megoldása számos rendszer együttműködésén alapul.
  • A jelenlegi üzleti logikát leképző rendszer helyett egy új, a jelenkor technológiai színvonalának megfelelő megoldást keresünk és vezetünk be.
  • Ezen rendszer kidolgozásában, megvalósításában és később üzemeltetésében számítunk az új kollégáink szaktudására, elkötelezettségére.

Elvárások

  • IT területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Unix/Linux adminisztrációs ismeretek
  • Angol nyelv ismerete legalább B2 szinten
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód
  • Csapatjátékos, magyar és nemzetközi csapat munkájában való részvételi hajlandóság
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Megoldás orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Unix scriptelési nyelv ismerete
  • SQL nyelv ismerete (MySQL / Oracle / más relációs adatbázis ismerete)
  • Middleware (webszerver, alkalmazás szerver) üzemeltetésben szerzett tapasztalat előny

Debrecen