Áruátvevő (Páty)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Modern raktári környezetbe keressük új munkavállalóinkat Pátyon! Dolgozz új munkaeszközökkel egy tiszta, modern környezetben! Csatlakozz egy nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég raktáros csapatához az alábbi pozícióban:

Áruátvevő

Feladatok

  • Beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvétele; eltérések dokumentálása, szükség esetén fénykép készítése
  • Áruátvétel során meghatározott prioritások és határidők betartása
  • Sérült áruk előírás szerinti kezelése
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő, pontos vezetése, kezelése
  • Részvétel készletmegállapító leltárakban

Elvárások

  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • Egyéni munkába járás

Előnyök

  • Raktári tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Egyértelmű és változatos feladatok
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Új munkaeszközök
  • Versenyképes fizetés (magas alapbér, műszakpótlék, cafeteria)

Munkavégzés helye

Páty

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Páty