Áruellátó asszisztens (Üllő)

Az ÜLLŐI LOGISZTIKAI KÖZPONTUNKBA az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Áruellátó asszisztens

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 19 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat - hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Juttatások, amelyeket ajánlunk

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra (heti 10 - 35 óráig)
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%

Feladatok, amelyeket mi kérünk:

  • Rendelések kezelésével kapcsolatos informatikai/adminisztratív munka elvégzése
  • Áruellátási folyamatok megfelelő alkalmazása
  • Kapcsolattartás áruházakkal, beszállítókkal, logisztikai vezetőkkel
  • A termékek beérkezésének és kiszállításának felügyelete
  • Felügyeli és ellenőrzi a dokumentumok rögzítését és archiválását
  • Készletek kezelése, optimalizálása
  • Riportok, nyomon követések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Asszisztensi tapasztalat
  • Csapatjátékos, nyitott a változásokra
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Ms Office) haladó excel tudás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, becsületesség, precizitás, pontosság, gyorsaság

Előny

  • Kereskedelmi/Logisztikai végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő