Árufeltöltő (Hatvan)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Árufeltöltő - Hatvan

Feladatok

  • Kereskedelmi egységekben, üzletekben az áruk raktárból való kijuttatása
  • A polcok és rakodóterületek feltöltése
  • Az áruk és a raktár, illetve a rakodóterületek tisztán és rendben tartása
  • Az érkező áru átvétele
  • A termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • Az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • Címkézés

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Aktív vagy passzív státusz
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • 16. betöltött életév

Munkaidő

  • Hosszútávra (minimum 3 hónap) hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1049 Ft/óra

Munkavégzés helye

Hatvan

Hatvan