Árufeltöltő és pénztáros hosszútávú diákmunka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

November elsejétől kiemelt bérrel keresünk diákokat hipermarket lánc összes üzletébe különböző pozíciókra, rugalmas munkavégzésre. Akár suli után 4 órában, akár éjszakai műszakban, itt megtalálod azt a munkát és időbeosztást, ami neked tökéletes.

Árufeltöltő és pénztáros hosszútávú diákmunka

Feladatok

  • Pénztárosi, árufeltöltői, bolti kisegítői feladatok ellátása
  • Vásárlók készséges kiszolgálása/útbaigazítása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 16+ betöltött életkor

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Heti 2 nap ráérés akár 4 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1169-2024 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes betanítás
  • Orvosi alkalmassági biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Prohumán
Budapest