Áruházi leltáros (Budapest)

Alkalmi munka kiemelkedő kereseti lehetőséggel! Megbízható kollégákat keresünk budapesti és vidéki áruházakba! Ha szeretnéd a jelenlegi keresetedet kiegészíteni és van elég szabadidőd akár iskola vagy főállás mellett, és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk.

Áruházi leltáros

Feladatok

  • Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
  • Leltárkészlet leszámolása
  • Egyéb adatok rögzítése

Elvárások

  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó számolási készség

Előnyök

  • Leltárazásban szerzett tapasztalat
  • Minél több alkalom elvállalása

Amit kínálunk

  • Budapesti és vidéki helyszíneken történő munkavégzés
  • Rugalmasan vállalható munkanapok, te választod ki, hogy mennyi időpontot szeretnél vállalni
  • Vidéki helyszínekre busszal történik az utazás Budapestről!
  • Sávos bérezés: nettó 1000-1300 Ft/óra között
  • Minél több leltárt vállalsz el, annál magasabb lesz a fizetésed
  • Bejelentés egyszerűsített foglalkoztatással történik, tehát főállás mellett vagy nyugdíjasként is lehet dolgozni
  • A leltári alkalmak októbertől novemberig tartanak, hétköznap és hétvégén egyaránt
  • Egy leltár alkalmával általában 8 óra munkaidővel lehet számolni
  • Ha diák vagy és van néhány szabad napod, szintén várjuk jelentkezésed

Munkavégzés helye

Budapest és vidék országszerte

Budapest