Árukiadó / áruátvevő (Budapest)

Budapest

XV. kerületben, több mint negyven éve működő építőanyag kereskedés, családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Árukiadó / áruátvevő

Elvárások:

  • Udvariasság, segítőkészség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Olyanok jelentkezését várjuk, akik nem rettennek meg a fizikai munkától, tudnak és szeretnek emberekkel kommunikálni

Előnyt jelent:

  • Építőanyag-áruismeret
  • Targoncavezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása
  • Raktár és a kapcsolódó helyiségek tisztán tartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nappali munkavégzés
  • Családias hangulat

Budapest