Árumozgató munkatárs (Debrecen)

A Lakáskultúra Bútoráruház húsz éve foglalkozik felső-közép- és prémium kategóriás bútorok kereskedelmével. Küldetésünk, hogy egyedi, folyamatosan megújuló termékkínálatunkkal minél inkább ki tudjuk szolgálni új és meglévő vásárlóink igényeit.

Lelkes csapatunkba árumozgató munkatársat keresünk.

Feladatok

  • központi raktárba beérkező termékek átvétele, pakolása, rendszerezése
  • árumozgatás, rakodás, áruátvétel- és kiadás
  • üzletrendezés
  • megrendelések összekészítése meghatározott rendszer alapján
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • megfelelő fizikum bútorok mozgatásához
  • jó állóképesség, megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, proaktív személyiség

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • lapra-szerelt bútorok összeszerelésében való jártasság

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkahelyet
  • kulturált, igényes munkakörnyezetet
  • versenyképes jövedelmet
  • fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye

4031 Debrecen, Bán utca 28.

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezése részeként fényképes önéletrajzot is csatoljon!

Debrecen