Áruösszekészítő-Raktáros (Győr)

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése

GYŐRI munkavégzéssel keres:

Áruösszekészítő-Raktárost

Feladatok

  • Vevői rendelések összekészítése
  • Göngyöleg kezelése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Raktár tisztántartása
  • Szavatossági idő figyelése
  • Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Győr