ASP.NET fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le: alkalmazásfejlesztést, vállalatirányítási és vezetői információs rendszerek bevezetését, különféle alkalmazások és rendszerek integrációját, hálózatfejlesztést, üzemeltetést, IT biztonsági megoldások bevezetését és informatikai eszközök disztribúcióját. Budapesti és székesfehérvári irodájukba keresünk számukra szakembert.

ASP.NET fejlesztő

Feladatok

- ASP.NET alkalmazások fejlesztése
- Adatbázisok tervezése, fejlesztése
- Aktív részvétel a fejlesztői csapatmunkában
- Saját fejlesztési feladatokkal kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Követelmények

- Minimum 2 éves .NET fejlesztői tapasztalat
- Tapasztalat az alábbi Web technológiákkal: HTML, CSS, JavaScript, JQuery, XML, XPath, XSD, XSL
- Angol nyelvtudás: szövegértés, dokumentáció olvasás
- Igényesség, pontosság
- Motivált, proaktív hozzáállás

Előny:

-HTML5, CSS3, LESS, JSON, MSSQL, Oracle, Hibernate, JSP, további Java Web Framework ismeretek (pl. Spring, JSF, Struts)
- szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai támogatás, képzési lehetőségek
- Fejlődési- és karrierlehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest