Asset Manager (Budapest)

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Asset Manager.

Asset Manager

Feladatok

  • Részvételt projektek operatív irányításában, kezelésében
  • Kapcsolattartást a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
  • Ingatlanportfolió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való részvételt
  • Ingatlanvásárlások követését, részvételt due diligence folyamatban
  • Aktív közreműködést az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
  • Üzleti tervek készítését és nyomon követését
  • Terv-tény összehasonlítások, elemzések, és ad-hoc riportok készítését

Követelmények

  • Felsőfokú (Egyetem BA vagy főiskolai) végzettség
  • Ingatlan-vagyonkezelés területén legalább 3 éves tapasztalat
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő elemzőképesség
  • Kreativitás
  • Magabiztos tudás Excel, Word, PowerPoint területeken

Előny:

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • saját autó
  • műszaki tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávon tervezhető jövő
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest