Asszisztens (Budapest)

az ERP CONSULTING ZRT pályázatot hirdet

Asszisztens

munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:

  • Beérkező telefonhívások fogadása, kezelése, vendégek fogadása;
  • Hivatali, postai ügyintézés és adminisztráció;
  • Nyilvántartások vezetése és folyamatos karbantartása;
  • Irodai beszerzések összeállítása, koordinálása, nyilvántartása, annak rendben tartása;
  • Céges rendezvények szervezése;
  • Alvállalkozói szerződések, megbízólevelek elkészítése és nyilvántartása;
  • Gépjárműflottával kapcsolatos ügyintézés;
  • Asszisztencia az Igazgatósági tagok részére;
  • Alkalmanként az online helpdesk rendszer kezelése;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Talpraesett, önálló, nyitott hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs -, és szervezőkészség;
  • Magas szintű precizitás, pontosság
  • Angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Azonnali munkakezdés
  • SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kellemes, nyugodt munkakörnyezet
  • bejelentett, napi 8 órás munkaviszony
  • béren kívüli juttatások

Budapest