Asszisztens (Budapest)

Asszisztens

munkakörbe, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyba keresünk megbízható jó kommunikációs készségű, empatikus munkatársakat.

Elvárások:

  • Felhasználási szintű informatikai ismeretek. Várunk fiatal, érettségizett jelentkezőket is, akiknek az egészségügyi képzést támogatjuk.

Az alábbiakban felsorolt képesítések egyikével rendelkezők előnyben részesülnek:

  • EGÉSZSÉGÜGYI asszisztens vagy, ÁLTALÁNOS asszisztens vagy, KARDIOLÓGIAI asszisztens, vagy ENDOSZKÓPOS asszisztens vagy ANESZTEZIOLÓGUS asszisztens képesítés.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, jó csapat
  • Vidékiek számára a bejárás költségének 86%-os megtérítése,
  • A felújított Nővérszállónkon, egyágyas szobákban igény szerint elhelyezést biztosítunk.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes önéletrajz
  • Iskolai végzettségek másolata
  • A munkakörre történő kiválasztás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatokat a pályázati eljárással összefüggésben (elektronikusan is) kezeljék, a bírálatban résztvevők megismerjék és véleményezzék.

BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT.

Jelentkezni személyesen, e-mailben vagy telefonon lehetséges. Észak-Közép-budai Centrum, Új Szent János Kórház és Szakrendelő, Budapest,

cím: 1125 Budapest Diós árok 1-3.

Telefon: 06-1-458-4500

Budapest