Asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Közel 20 éve foglalkozik társaságunk rendezvények szervezésével, lebonyolításával, szállásadással, vendéglátással. Csapatunk erősítésére keressük új asszisztens kollégánkat. Feladatod lesz a projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése és az asszisztensi feladatok ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Számlák kiállítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (személyesen, és írásban)
  • Vendégek fogadása
  • Dokumentumok szerkesztése, formázása
  • Hivatali ügyek intézése
  • Rendezvények szervezésében történő aktív részvétel
  • Számlák rendszerezése és iktatása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Rendelkezz hasonló területen szerezett szakmai tapasztalattal
  • Legyen B kategóriás jogosítványod
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Legyen felhasználói szintű MS Office ismereted
  • Tudj önállóan és precízen dolgozni
  • Légy jó csapatjátékos

Örülünk, ha

  • Van rendezvényszervezői tapasztalatod (esküvők és céges rendezvények szervezésében)
  • Van releváns pénzügyi ismereted
  • Rendelkezel saját gépkocsival

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Kedves, segítőkész csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest (12. ker.)
  • Dunavarsány

Budapest