Asztalos (Magyarország)

Egyedi bútorok gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Asztalos

Elvárások:

Szeresd a szakmádat és az új technológiákat, Ha van tapasztalatod az asztalos ipari gépek használatában legalább 4- év,, Ha szeretsz újat tanulni és vágysz a fejlődésre, Ha szeretsz jó csapatban, különleges dolgokat alkotni, Ha szereted, hogy a fizetés egyedi és versenyképes

Előnyt jelent:

Jogosítvány

Feladatok:

Egyedi bútorok gyártása, tervek alapján, önálló munkavégzés, asztalos ipari gépek szakszerű használata, , Megbízóról:, Egyedi bútorok gyártásával foglalkozik már több mint 15 éve., Belsőépítészek által tervezett modern otthonok és irodák bútorait készítik, minden darab egyedi, igényes és átgondolt., Csapatuk fiatalos, műhelyük dinamikusan fejlődő, modern gépparkkal.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Jó csapat, Tanulási lehetőség, Mindig új, egyedi bútorok gyártása új helyszíneken való beszerelése, Hosszú távú, biztos munkahely, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat