Asztalos (Mogyoród)

Kiállítás kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS

Elvárások:

  • Megbízható, pontos munkavégzés,
  • Faipari anyagok ismerete,
  • Szorgalom, kitartás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Asztalos gyakorlat,
  • Külföldi kiküldetés vállalása,
  • Minimális angol nyelvtudás (nem elvárás)

Feladatok:

  • Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján kiállítási standelemek gyártása,
  • Műhelymunka,
  • A gyártási/kivitelezési folyamat támogatása a műhelyvezető irányításával

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, megbízható és szorgalmas csapat,
  • Kiemelkedő cafeteria, juttatások,
  • Budapestről a kijutás céges járattal biztosított (Mexikói útról),
  • Munkábajárási költségtérítés,
  • Külföldi kiküldetés lehetősége, plusz napidíjazással

Munkavégzés helye

Mogyoród, Pest megye

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: pest212@worklife.hu

Mogyoród