Asztalos munka (külföld)

A hirdetés már lejárt!

A Techvisie egy hollandiai munkaközvetítő iroda, amely immáron 18 éve bocsátja piacra szakembereit a holland munkaerőpiacra. Jelenleg több mint 500 szakember dolgozik cégünknek Európa számos országából.

Asztalos munka Hollandiában

Feladatok

Hollandiai munkatapasztalattal rendelkező szakembereket asztalos és faipari munkák precíz kivitelezéséhez. A munkavégzés lehet műhelyekben, magánházaknál vagy nagyobb építkezéseken.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • releváns szakirányú végzettség
  • 3-5 év munkatapasztalat, külföldön szerzett gyakorlat előny
  • angol vagy német nyelv legalább alapfokú/kommunikációs szintű ismerete
  • VCA vizsga
  • jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
  • hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
  • versenyképes heti fizetés
  • fizetett szabadság
  • túlóra lehetőség
  • ingyenes szállás (saját szoba, internetkapcsolat, főzési lehetőség)
  • holland egészségbiztosítás
  • holland nyelvtanulás biztosítása
  • továbbképzési lehetőség
  • magyar kapcsolattartó

Munkavégzés helye

Hollandia egész területén.

Ha érdekli a munka, kérjük küldje el német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Érdeklődni telefonon munkanapokon 8.30-17.30 között lehet a +31 570 664 309-es telefonszámon.