Asztalos (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Szeged)

Vasúti kocsik magas színvonalú egyedi átalakításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:

  • Jó munkabíró képesség,
  • Felelősségteljes munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Szakmunkás végzettség,
  • Szakmában eltöltött több éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Bútorkészítés, belső falburkolatok készítése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Komoly gondolkodást igénylő, változatos munka,
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a csongrad47@worklife.hu e-mail címre!

Szeged