Átvételi minőségellenőr (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

Átvételi minőségellenőr

Feladatok

  • Vásárolt és gyártott alkatrészek mintavételezése,
  • A minősítéshez szükséges mérések, vizsgálatok, illetve próbaszerelések elvégzése,
  • A minősítési tevékenység eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása,
  • Adminisztrációja,
  • A nem megfelelő és reklamáció alatt levő alkatrészek nyomon követése
  • Koordináta mérőgéppel végzett geometriai mérések

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői (msoffice – preferáltan ms excel) tudás,
  • Igényesség,
  • Precizitás, pontosság,
  • Flexibilitás és önállóság,
  • Megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Előnyt jelent: koordináta mérőgép alkatrész specifikus programozásban szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • Egyműszakos normál munkarend (hétfőtől péntekig 6:00-14:30)
  • Versenyképes juttatás

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található gyáruk minőségirányítási területére keresünk munkatársat az alábbi  munkakörbe:Átvételi minőségellenőr

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút